Rietveld Lyceum

Rietveld Lyceum
Bezoekadres
Kruisbergseweg 4
7009 BP Doetinchem

 

Telefoon: (0314) 326 748
Absenties: (0314) 340 400
E-mail: info@rietveldlyceum.nl

Bestuur Stichting Achterhoek VO
Bezoekadres
Holterweg 119
7001 EK Doetinchem

Postadres
Postbus 429
7000 AK Doetinchem

Internet: www.achterhoekvo.nl

E-mailadressen

Al onze e-mailadressen bestaan uit de voornaam, een punt en de achternaam gevolgd door '@achterhoekvo.nl'. Voorbeeld: Gerrit Rietveld wordt gerrit.rietveld@achterhoekvo.nl.

Absentie melden

Wilt u een absentie melden? Klik dan hier >>

Direct de juiste persoon

Schoolleiding

Paddy Harbers
Rector
paddy.harbers@achterhoekvo.nl

Jan-Willem Hoogland
Plaatsvervangend rector
janwillem.hoogland@achterhoekvo.nl

Wim Visser
Afdelingsleider
wim.visser@achterhoekvo.nl

Maarten Brinkhof
Afdelingsleider
maarten.brinkhof@achterhoekvo.nl

Docenten

Clemens Bekkenutte
Docent Nederlands
clemens.bekkenutte@achterhoekvo.nl

Hennie Bloemhof
Docent Wiskunde
hennie.bloemhof@achterhoekvo.nl

Jacqueline Bouwman
Docent Natuurkunde/NLT
jacqueline.bouwman@achterhoekvo.nl

Thijs Breeuwer
Stafmedewerker financien
thijs.breeuwer@achterhoekvo.nl

Birgitte van Buuren
Docent Klassieke Talen
birgitte.vanbuuren@achterhoekvo.nl

Sander Christ
Docent Lichamelijke Opvoeding
sander.christ@achterhoekvo.nl

Rick Eenink
Docent Economie en coordinator toptalenten
rick.eenink@achterhoekvo.nl

Stephanie Evers
docent Engels
stephanie.evers@achterhoekvo.nl

Conny Ferweda
Docent Wiskunde
conny.ferweda@achterhoekvo.nl

Odilia Fuhler
Docent Engels
odilia.fuhler@achterhoekvo.nl

Juliëtte Groenendal
Docent Wiskunde
juliette.groenendal@achterhoekvo.nl

Jaap Hentenaar
Docent Tekenen
jaap.hentenaar@achterhoekvo.nl

Nicole van den Heuvel
Docent Duits en Decaan Atheneum/Gymnasium
nicole.vandenheuvel@achterhoekvo.nl

Niek Huitink
Docent Economie en M&O
niek.huitink@achterhoekvo.nl

Karlijn Huls
Docent Frans
karlijn.huls@achterhoekvo.nl

Wicher Hupkes
Docent Tekenen
wicher.hupkes@achterhoekvo.nl

Arthur Isselman
Docent Lichamelijke Opvoeding
arthur.isselman@achterhoekvo.nl

Eric Jager
Docent Scheikunde
eric.jager@achterhoekvo.nl

Rosa Kijne
Docent CKV
rosa.kijne@achterhoekvo.nl

Ingelot Klein Geltink
docent biologie & LO
ingelot.kleingeltink@achterhoekvo.nl

Ron Koolenbrander
Docent Wiskunde en vertrouwenspersoon
ron.koolenbrander@achterhoekvo.nl

Marc Koster
Docent Duits
marc.koster@achterhoekvo.nl

Simon Koster
Onderwijsassistent
simon.koster@achterhoekvo.nl

Silvia Kraaijvanger
Docent Nederlands
silvia.kraaijvanger@achterhoekvo.nl

Elly Kuijpers
Docent Geschiedenis en coordinator Bureau leerlingzaken
elly.kuijpers@achterhoekvo.nl

Dinand Kurz
Docent Economie en M&O
dinand.kurz@achterhoekvo.nl

Heidi Meijer
Docent Economie
heidi.meijer@achterhoekvo.nl

Janine Molinsky
Docent Duits
janine.molinski@achterhoekvo.nl

Angelique Lamour
Docent Wiskunde
angelique.lamour@achterhoekvo.nl

Demmie Odemaere
Docent Biologie
demmie.odemaere@achterhoekvo.nl

Koen Oosterbroek
Docent Maatschappijleer
koen.oosterbroek@achterhoekvo.nl

Jelly Paping
Docent Duits en Decaan Havo
jelly.paping@achterhoekvo.nl

Jilke Radstake
Docent Aardrijkskunde
jilke.radstake@achterhoekvo.nl

Leonie Reijers
Docent Nederlands en vertrouwenspersoon
leonie.reijers@achterhoekvo.nl

Karen Roelofs
Docent Aardrijkskunde
karen.roelofs@achterhoekvo.nl

Michelle Tan
Docent Aardrijkskunde
michelle.tan@achterhoekvo.nl

Ingrid Teurlings
Docent Klassieke Talen
ingrid.teurlings@achterhoekvo.nl

Ellen van Trigt
Docent Frans
ellen.vantrigt@achterhoekvo.nl

Patrick Vedder
Docent Natuurkunde en Scheikunde
patrck.vedder@achterhoekvo.nl

Xander Verbeet
docent natuurkunde & onderwijskundig leider
xander.verbeet@achterhoekvo.nl

Francis Visser
Docent Duits
francis.visser@achterhoekvo.nl

Roy te Vruchte
Docent Biologie
roy.tevruchte@achterhoekvo.nl

Jorike van der Werff
Docent Engels
jorike.vanderwerff@achterhoekvo.nl

Marije Wessels
Docent Engels
marije.wessels@achterhoekvo.nl

Charles Willemse
Docent Wiskunde
charles.willemse@achterhoekvo.nl

Eli Winters
Docent Natuurkunde
eli.winters@achterhoekvo.nl

Misha Wissink
Docent Duits
misha.wissink@achterhoekvo.nl

Daniel van Zandvoord
Docent LO
daniel.vanzandvoord@achterhoekvo.nl

Janine van der Zee
Docent Tekenen en Handvaardigheid
janine.vanderzee@achterhoekvo.nl

Martine van Zijp
Docent Nederlands
martine.vanzijp@achterhoekvo.nl

Edwin Zweers
Docent Geschiedenis
edwin.zweers@achterhoekvo.nl

Vertrouwenspersonen

Ron Koolenbrander
Interne vertrouwenspersoon
ron.koolenbrander@achterhoekvo.nl

Leonie Reijers
Docent Nederlands en vertrouwenspersoon
leonie.reijers@achterhoekvo.nl

Onderwijs Ondersteunend Personeel

Richard van Andel
Technisch onderwijsassistent
richard.vanandel@achterhoekvo.nl

Monique te Boekhorst
Conciërge
monique.teboekhorst@achterhoekvo.nl

Peter Bokkers
Conciërge
peter.bokkers@achterhoekvo.nl

Karin Bonenkamp
Medewerker Bureau Leerlingzaken
karin.bonenkamp@achterhoekvo.nl

Ans Cuppen
Mediathecaris
ans.cuppen@achterhoekvo.nl

Betty Duim
Coördinator onderwijsondersteuning
betty.duim@achterhoekvo.nl

Walter van Duren
Medewerker Bureau Leerlingzaken
walter.vanduren@achterhoekvo.nl

Janny Eggink
Conciërge
janny.eggink@achterhoekvo.nl

Simone Hagedoorn
Jeugdmaatschappelijk werker
simone.hagedoorn@achterhoekvo.nl

Irma Heerink
Secretariaat/ financieel ondersteuner
irma.heerink@achterhoekvo.nl

Toon Helmink
TO biologie
toon.helmink@achterhoekvo.nl

Anda Jansen
Toezichthouder
anda.jansen@achterhoekvo.nl

Sylvia Langenbach
Toezichthouder
sylvia.langenbach@achterhoekvo.nl

Bianca Muntenaar
Toezichthouder
bianca.muntenaar@achterhoekvo.nl

Wilma Peters
Personeelsfunctionaris
wilma.peters@achterhoekvo.nl

Robert Jan Rijks
Onderwijsassistent
robertjan.rijks@achterhoekvo.nl

Wim Stinissen
Medewerker tuinonderhoud
wim.stinissen@achterhoekvo.nl

Gerard Timessen
Conciërge
gerard.timessen@achterhoekvo.nl

Guus van den Wijngaard
Conciërge
guus.vandenwijngaard@achterhoekvo.nl

Denise van Wilderen
Managementassistente
denise.vanwilderen@achterhoekvo.nl

Kimberly Wolters
Medewerker leerlingenadministratie
kimberly.wolters@achterhoekvo.nl

George Wissink
Systeem- en applicatiebeheerder
george.wissink@achterhoekvo.nl

Contactformulier

Heeft u vragen en/of opmerkingen, neem dan gerust contact met ons door middel van het contactformulier. Wij trachten binnen 3 werkdagen een reactie te geven, met uitzondering van de schoolvakanties.