Rietveld Lyceum

Rietveld Lyceum
Bezoekadres
Kruisbergseweg 4
7009 BP Doetinchem

Postadres
Postbus 126
7000 AC Doetinchem

Telefoon: (0314) 326 748
Absenties: (0314) 340 400
E-mail: info@rietveldlyceum.nl

Bestuur Stichting Achterhoek VO
Bezoekadres
Holterweg 119
7001 EK Doetinchem

Postadres
Postbus 429
7000 AK Doetinchem

Internet: www.achterhoekvo.nl

E-mailadressen

Al onze e-mailadressen bestaan uit de eerste letter van de voornaam, een punt en de achternaam gevolgd door '@rietveldlyceum.nl'. Voorbeeld: Gerrit Rietveld wordt g.rietveld@rietveldlyceum.nl.

Absentie melden

Wilt u een absentie melden? Klik dan hier >>

Direct de juiste persoon

Schoolleiding

Paddy Harbers
Rector
p.harbers@rietveldlyceum.nl

Jeroen Sanders
Conrector
j.sanders@rietveldlyceum.nl

Wim Visser
Afdelingsleider Mavo
w.visser@rietveldlyceum.nl

Berthe Lies Dijkstra
Afdelingsleider Havo
b.dijkstra@rietveldlyceum.nl

Maarten Brinkhof
Afdelingsleider Atheneum/Gymnasium
m.brinkhof@rietveldlyceum.nl

Docenten

Rita van Beek
Onderwijsinstructeur
r.vanbeek@rietveldlyceum.nl

Vincent Beijer
Docent Geschiedenis
v.beijer@rietveldlyceum.nl

Joke Benschop
Docent Frans
j.benschop@rietveldlyceum.nl

Afke Berendsen
Docent Economie en Coördinator maatschappelijke verbinding
a.berendsen@rietveldlyceum.nl

Jacques Blommestijn
Docent CKV
j.blommestijn@rietveldlyceum.nl

Liesbeth Boom
Docent Lichamelijke opvoeding
l.boom@rietveldlyceum.nl

Jacqueline Bouwman
Docent Natuurkunde/NLT
j.bouwman@rietveldlyceum.nl

Thijs Breeuwer
Docent Natuurkunde en Techniek
t.breeuwer@rietveldlyceum.nl

Birgitte van Buuren
Docent Klassieke Talen
b.vanbuuren@rietveldlyceum.nl

Heidi Caesar
Docent Frans en Decaan Mavo
h.caesar@rietveldlyceum.nl

Sander Christ
Docent Lichamelijke Opvoeding
s.christ@rietveldlyceum.nl

Frank Cuypers
Docent Muziek
f.cuypers@rietveldlyceum.nl

Roland van Dijk
Docent Scheikunde en Natuurkunde
r.vandijk@rietveldlyceum.nl

Berend den Dulk
Docent Frans
b.dendulk@rietveldlyceum.nl

Anna Edzes
Docent Wiskunde
a.edzes@rietveldlyceum.nl

Rick Eenink
Docent Economie
r.eenink@rietveldlyceum.nl

Conny Ferweda
Docent Wiskunde
c.ferweda@rietveldlyceum.nl

Corine Gerritsen
Docent Nederlands
c.gerritsen@rietveldlyceum.nl

Juliëtte Groenendal
Docent Wiskunde
j.groenendal@rietveldlyceum.nl

Nicole van den Heuvel
Docent Duits en Decaan Atheneum/Gymnasium
n.vandenheuvel@rietveldlyceum.nl

Gert Hoeksema
Docent Natuurkunde
g.hoeksema@rietveldlyceum.nl

Rita Hof
Docent Nederlands
r.hof@rietveldlyceum.nl

Niek Huitink
Docent Economie en M&O
n.huitink@rietveldlyceum.nl

Lotte Huntink
Docent Wiskunde
l.huntink@rietveldlyceum.nl

Wicher Hupkes
Docent Tekenen
w.hupkes@rietveldlyceum.nl

Arthur Isselman
Docent Lichamelijke Opvoeding
a.isselman@rietveldlyceum.nl

Guido Janze
Docent Scheikunde
g.janze@rietveldlyceum.nl

Loes van Kempen
Docent Engels
l.vankempen@rietveldlyceum.nl

Annemiek Knaven
Docent Engels
a.knaven@rietveldlyceum.nl

Joke Kok
Docent Tekenen en CKV
j.kok@rietveldlyceum.nl

Lisette Kolk
Docent Engels
l.kolk@rietveldlyceum.nl

Hanneke Kolkman
Docent Engels
h.kolkman@rietveldlyceum.nl

Ron Koolenbrander
Docent Wiskunde
r.koolenbrander@rietveldlyceum.nl

Marc Koster
Docent Duits
m.koster@rietveldlyceum.nl

Silvia Kraaijvanger
Docent Nederlands
s.kraaijvanger@rietveldlyceum.nl

Elly Kuijpers
Docent Geschiedenis en Medewerker Bureauleerlingzaken
e.kuijpers@rietveldlyceum.nl

Dinand Kurz
Docent Economie en M&O
d.kurz@rietveldlyceum.nl

Marcel Laan
Docent Aardrijkskunde
m.laan@rietveldlyceum.nl

Toos Landewers
Docent Duits
t.landewers@rietveldlyceum.nl

Harry Leenen
Docent Lichamelijke Opvoeding
h.leenen@rietveldlyceum.nl

Ruby-Ann Lukassen
Docent Wiskunde
r.lukassen@rietveldlyceum.nl

Hans ter Maat
Docent Wiskunde
h.termaat@rietveldlyceum.nl

Olaf Manetti
Docent Engels
o.manetti@rietveldlyceum.nl

Koos Meijer
Docent Aardrijkskunde
k.meijer@rietveldlyceum.nl

Jeanet Mosselman
Docent CKV en Drama
j.mosselman@rietveldlyceum.nl

Markus Mutschler
Docent Biologie
m.mutschler@rietveldlyceum.nl

Demmie Odemaere
Docent Biologie
d.odemaere@rietveldlyceum.nl

Jelly Paping
Docent Duits en Decaan Havo
j.paping@rietveldlyceum.nl

Fleur van Pijkeren
Docent Nederlands
f.vanpijkeren@rietveldlyceum.nl

Margo Plate
Coördinator Toptalenten
m.plate@rietveldlyceum.nl

Jilke Radstake
Docent Aardrijkskunde
j.radstake@rietveldlyceum.nl

Leonie Reijers
Docent Nederlands
l.reijers@rietveldlyceum.nl

Marjanne Reinders
Docent Nederlands
m.reinders@rietveldlyceum.nl

Annemarie Rosendaal
Docent Natuurkunde
a.rosendaal@rietveldlyceum.nl

Madelon Salemink
Docent Nederlands
m.salemink@rietveldlyceum.nl

Anke van den Sigtenhorst
Docent Lichamelijke Opvoeding en Brugklascoördinator
a.vandensigtenhorst@rietveldlyceum.nl

Arnold Slaghek
Docent Nederlands
a.slaghek@rietveldlyceum.nl

Torsten Slot
Docent Lichamelijke Opvoeding en Brugklascoördinator
t.slot@rietveldlyceum.nl

Ellis Stevens
Docent Maatschappijleer
e.stevens@rietveldlyceum.nl

Tjeske Temmink
Docent Biologie
t.temmink@rietveldlyceum.nl

Jurgen Tesselaar
Docent Geschiedenis en Maatschappijleer
j.tesselaar@rietveldlyceum.nl

Ingrid Teurlings
Docent Klassieke Talen
i.teurlings@rietveldlyceum.nl

Nishavda Thullner
Docent Duits
n.thullner@rietveldlyceum.nl

Ellen van Trigt
Docent Frans
e.vantrigt@rietveldlyceum.nl

Patrick Vedder
Docent Natuurkunde en Scheikunde
p.vedder@rietveldlyceum.nl

Roy te Vruchte
Docent Biologie
r.tevruchte@rietveldlyceum.nl

Fred Wagenaar
Docent Nederlands
f.wagenaar@rietveldlyceum.nl

Janny de Weijert
Docent CKV en Drama
j.deweijert@rietveldlyceum.nl

Marije Wessels
Docent Engels
m.wessels@rietveldlyceum.nl

Charles Willemse
Docent Wiskunde
c.willemse@rietveldlyceum.nl

Eli Winters
Docent Natuurkunde
e.winters@rietveldlyceum.nl

Odilia Wortelboer
Docent Engels
o.wortelboer@rietveldlyceum.nl

Janine van der Zee
Docent Tekenen en Handvaardigheid
j.vanderzee@rietveldlyceum.nl

Martine van Zijp
Docent Nederlands
m.vanzijp@rietveldlyceum.nl

Edwin Zweers
Docent Geschiedenis
e.zweers@rietveldlyceum.nl

Vertrouwenspersonen

Rita Hof
Interne vertrouwenspersoon
r.hof@rietveldlyceum.nl

Harry Leenen
Interne vertrouwenspersoon
h.leenen@rietveldlyceum.nl

Nicoline Broekhuis
Externe vertrouwenspersoon
n.broekhuis@outlook.com

Dirk Klees
Externe vertrouwenspersoon
dirk@dirkklees.nl

Onderwijs Ondersteunend Personeel

Richard van Andel
Technisch onderwijsassistent
r.vanandel@rietveldlyceum.nl

Monique te Boekhorst
Conciërge
m.teboekhorst@rietveldlyceum.nl

Peter Bokkers
Conciërge
p.bokkers@rietveldlyceum.nl

Karin Bonenkamp
Medewerker Bureau Leerlingzaken
k.bonenkamp@rietveldlyceum.nl

Ans Cuppen
Mediathecaris
a.cuppen@rietveldlyceum.nl

Betty Duim
Coördinator onderwijsondersteuning
b.duim@rietveldlyceum.nl

Walter van Duren
Medewerker Bureau Leerlingzaken
w.vanduren@rietveldlyceum.nl

Janny Eggink
Conciërge
j.eggink@rietveldlyceum.nl

Willy Flach
Technisch onderwijsassistent
w.flach@rietveldlyceum.nl

Marco Giesen
Conciërge
m.giesen@rietveldlyceum.nl

Hans Giezenaar
Conciërge
h.giezenaar@rietveldlyceum.nl

Simone Hagedoorn
Jeugdmaatschappelijk werker
s.hagedoorn@rietveldlyceum.nl

Nathasja Hankel
Medewerker Catering
n.hankel@rietveldlyceum.nl

Marchje Harink
Orthopedagoog
m.harink@rietveldlyceum.nl

Rob Hartemink
Toezichthouder
r.hartemink@rietveldlyceum.nl

Walter Hartjes
Hoofd Facilitair Beheer
w.hartjes@rietveldlyceum.nl

Irma Heerink
Officemanager
i.heerink@rietveldlyceum.nl

Eva van der Tweel
Directiesecretaresse
e.vandertweel@rietveldlyceum.nl

Anda Jansen
Toezichthouder
a.jansen@rietveldlyceum.nl

Jennifer Kamphuis
Telefoniste-receptioniste
j.kamphuis@rietveldlyceum.nl

Linda Kwerreveld
Onderwijsassistent
l.kwerreveld@rietveldlyceum.nl

Sylvia Langenbach
Medewerker catering
s.langenbach@rietveldlyceum.nl

Esther Noback
Roostermaker
e.noback@rietveldlyceum.nl

Wilma Peters
Personeelsfunctionaris
w.peters@rietveldlyceum.nl

Robert Jan Rijks
Onderwijsassistent
r.rijks@rietveldlyceum.nl

Erna Sluiter
Medewerker leerlingenadministratie
e.sluiter@rietveldlyceum.nl

Jos Tangelder
Technisch Onderwijsassistent
j.tangelder@rietveldlyceum.nl

Gebert Teunissen
Medewerker tuinonderhoud
g.teunissen@rietveldlyceum.nl

Ellis Wassink
Ambulant begeleider
e.wassink@rietveldlyceum.nl

Guus van den Wijngaard
Conciërge
g.vandenwijngaard@rietveldlyceum.nl

Denise van Wilderen
Administratief medewerker en medewerker Bureauleerlingzaken
d.vanwilderen@rietveldlyceum.nl

George Wissink
Systeem- en applicatiebeheerder
g.wissink@rietveldlyceum.nl

Bianca Zaalmink
Medewerker catering
b.zaalmink@rietveldlyceum.nl

Contactformulier

Heeft u vragen en/of opmerkingen, neem dan gerust contact met ons door middel van het contactformulier. Wij trachten binnen 3 werkdagen een reactie te geven, met uitzondering van de schoolvakanties.