Voorlichtingsbijeenkomst atheneum en gymnasium

Voorlichtingsbijeenkomst atheneum en gymnasium

Voorlichtingsbijeenkomst atheneum en gymnasium

Voorlichtingsbijeenkomst

Vanuit de basisschool heb je een Vwo advies gekregen. Op het Rietveld Lyceum kun je binnen de leerroute Vwo uit twee richtingen kiezen: het Atheneum of het Gymnasium. Om deze keuze goed te kunnen maken nodigen we jou, samen met je ouder(-s), verzorger(-s) uit voor een voorlichtingsbijeenkomst over deze twee richtingen.

De bijeenkomst vindt plaats op woensdag 15 mei 2019 om19.30 uur op het Rietveld Lyceum. Hierbij verzoek ik je om vóór dinsdag 7 mei aanstaande via d.vanwilderen@rietveldlyceum.nl te laten weten of je deze bijeenkomst zult bijwonen, zodat wij met jouw komst rekening kunnen houden.

 

Terug naar het nieuwsoverzicht

Laatste nieuws

Namen nieuwe scholen bekend

De namen van de twee nieuwe scholen zijn Houtkamp college en Panora Lyceum

Lees meer

Nieuwsbrieven

Nieuwsbrieven

Lees meer

Dakpanklassen

Dit schooljaar zijn wij gestart wij met dakpanklassen havo/mavo en atheneum/havo in de brugklas.

Lees meer