Namen nieuwe scholen bekend

Namen nieuwe scholen bekend

Namen nieuwe scholen bekend

De namen van de twee nieuwe scholen zijn Houtkamp college en Panora Lyceum

De medewerkers van het Ludger College, het Rietveld Lyceum en het Ulenhofcollege kregen op 9 oktober een primeur: de presentatie van de namen van de twee nieuwe scholen voor voortgezet onderwijs in Doetinchem. De namen Houtkamp College en Panora Lyceum verschenen op een groot scherm in de aula van het Ludger College. Louise Beernink en Paddy Harbers, rectoren van de toekomstige nieuwe scholen, lichtten de namen toe. De nieuwe scholen ontvangen in het schooljaar 2020/2021 hun eerste brugklasleerlingen. Lees hier persbericht

Terug naar het nieuwsoverzicht

Laatste nieuws

Namen nieuwe scholen bekend

De namen van de twee nieuwe scholen zijn Houtkamp college en Panora Lyceum

Lees meer

Nieuwsbrieven

Nieuwsbrieven

Lees meer

Meest gestelde vragen rondom het Coronavirus

Op deze pagina vind je de meest gestelde vragen en antwoorden over je studie in relatie tot het corona virus.

Lees meer